0
0
Centrum Kynologiczne Canid

Centrum Kynologiczne Canid

Nosework - Kurs online

Nosework - Kurs online

czytaj więcej
Psychologia dla behawiorystów i trenerów

Psychologia dla behawiorystów i trenerów

czytaj więcej

Nosework I - ONLINE

NOSEWORK I (etap pierwszy) - KURS ONLINE

Czas trwania - 6 tygodni.
Zapisy otwarte - możesz zapisać się już dziś.

Zapraszamy na zajęcia NOSEWORK prowadzone online. To kurs dla każdego, kto chce rozpocząć pracę z psem, w której wykorzystuje on najbardziej naturalną psią predyspozycję - węszenie. Kurs online daje możliwość pracy w dogodnym dla siebie miejscu i czasie. Uczestnicy sami decydują gdzie i kiedy realizują zadania, swoją pracę nagrywają a filmy przesyłają do nas i otrzymują wskazówki do dalszej pracy. 

Nosework to nowa dyscyplina kynologiczna wywodząca się z pracy psów policyjnych wyszukujących narkotyki i materiały wybuchowe. Jednak w trakcie zabawy, aby pozostać w zgodzie z prawem skupimy się na nauce wyszukiwania zapachów cynamonu, pomarańczy i goździka. Pierwszy etap pracy przygotuje psy do zdania egzaminów wg regulaminu Stowarzyszenia Nosework Polska, kolejne etapy przygotują do startu  w zawodach. Egzaminy i zawody organizowane są w całej Polsce a informacje o bieżących wydarzeniach publikowane są na stronie Stowarzyszenia i na profilu Facebook.
 
Odpowiedni program szkolenia przeprowadzi Twojego psa przez wszystkie etapy, począwszy od rozpoznawania i różnicowania zapachów z którymi pracujemy, poprzez wskazanie jednego z dwunastu kartoników w którym jest zapach aż do rozpracowywania łamigłówek oraz wyszukiwania zapachu w pomieszczeniach i na zewnątrz. 
 
Szkolenie jest skierowane do właścicieli wszystkich psów, bez względu na wiek, predyspozycje czy rasę. Zapraszamy każdego kto chce urozmaicić życie swojego psa, sprowokować go do węszenia w określonym, założonym przez nas celu. Macie szansę stworzyć fantastyczny team, w którym pies będzie przewodnikiem w świecie dla nas nie znanym - w świecie zapachu. Razem udaremnicie każdy przemyt cynamonu/pomarańczy/goździka ;).

Program etapu pierwszego obejmuje:
Rozpoznawanie i różnicowanie zapachu – miks 3 zapachów.
Wstęp do przeszukiwań.
Budowanie rutyny startowej.
Praca z linką.
Zwiększanie liczby przeszukiwanych pudełek.
Rozdzielenie zapachów.
Generalizację – przeszukiwanie w różnych lokalizacjach.
Egzamin próbny.

Na czym polega kurs online:
Każdy uczestnik otrzymuje swój własny dostęp do Strefy Słuchacza dostępnej na naszej stronie. Raz w tygodniu   pojawiają się tam materiały zawierające dokładne instrukcje treningowe. Treningi opisane są krok po kroku, z dokładnym objaśnieniem w jaki sposób uczyć psa. Dodatkowo każda lekcja zawiera materiał video - film instruktażowy obrazujący opisywane polecenia. Z każdego bloku pracy należy nagrać krótki film i przesłać do prowadzącego. Instruktor oceni pracę uczestnika, opisze film zwracając uwagę na to co jest wykonane prawidłowo a co wymaga jeszcze pracy. Oczywiście w każdej chwili można się do nas zwrócić z dodatkowymi pytaniami. 
 
Czas trwania: etap I  - trwa 6 tygodni + 2 dodatkowe tygodnie konsultacji
 
Cena kursu: 480 zł (6 tygodni + pakiet startowy)

Cena obejmuje  - pełen pakiet (o wartości 150zł) umożliwiający rozpoczęcie zabawy i jej kontynuowanie po zakończeniu kursu. W skład pakietu wchodzą m.in.: olejki zapachowe, patyczki używane do robienia próbek, puszki, pudełka, kartoniki itp. Pakiet przesyłamy na podany adres. Z chwilą dostarczenia pakietu rozpoczynamy wspólną pracę.
 

Instruktor prowadzący: Aleksandra Andrzejewska

Jak zapisać się na kurs?
Wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny po lewej stronie strony. 
 
Szczegółowe informacje:
Aleksandra Andrzejewska
tel. 602 637 766 
e-mail: bydgoszcz@canid.pl 

Zapraszamy! 
 

Edukacja - Kursy

Formularz zgłoszeniowy

Formularz zgłoszeniowy
Chcesz zapisać się na kurs? Wypełnij formularz zgłoszeniowy!
wypełnij formularz

Centrum szkolenia psów

W naszej szkole nauczanie oparte jest na współczesnej wiedzy z zakresu etologii, psychologii zwierząt, teorii uczenia się, a podstawowym założeniem jest nauka właścicieli ,aby sami jak najlepiej mogli uczyć swoje psy.

Zapisz się i bądź na bieżąco!

Kudłaty ArtHusseZamerdaniZoosfera