0
0
Centrum Kynologiczne Canid

Centrum Kynologiczne Canid

Szkoły szkolenia psów Canid

Szkoły szkolenia psów Canid

czytaj więcej
Nosework - Kurs online

Nosework - Kurs online

czytaj więcej

Ola & Dante z Killerem w tle!

09 grudzień 2019

Ola Andrzejewska - Instruktor Szkolenia Psów Canid, sędzia, Instruktor Nosework Polska, Instruktor Scent Detection, Trener Pit Paws, Ola prowadzi nasze Centrum na terenie Bydgoszczy. Na codzień pracuje z dwoma psami Rhodesian’em (Rhodesian Rigdeback) Killerem (to pies doskonały w pracy węchowej -  Nosework, Wykrywanie zapachu, tropienie użytkowe) oraz z Dante pół rocznym Owczarkiem Holenderskim, który na chwilę obecną jest ogromną inspiracją do przemyśleń, analiz, pytań i hipotez związanych ze szkoleniem, wychowaniem i życiem z psem. I właśnie o tym będzie ten cykl - o świadomym życiu z psem … dwoma psami :). 
 

Przejdź do bloga:

Szczenię idealne!
  

powrót do listy

Publikacje i porady

Szczenię Idealne!
09 grudzień 2019
Szczenię Idealne!
Podzielę się z Wami refleksją po 3 miesiącach życia, ze szczeniakiem. Każdego wystraszonego tytułem, pragnę uspokoić, nie będzie to pean na cześć mojego nowego członka rodziny. 
czytaj więcej

Formularz zgłoszeniowy

Formularz zgłoszeniowy
Chcesz wziąć udział w wybranych kursach czy warsztatach? Wypełnij formularz zgłoszeniowy i zapisz się już dziś.
wypełnij formularz

Centrum szkolenia psów

W naszej szkole nauczanie oparte jest na współczesnej wiedzy z zakresu etologii, psychologii zwierząt, teorii uczenia się, a podstawowym założeniem jest nauka właścicieli ,aby sami jak najlepiej mogli uczyć swoje psy.

Zapisz się i bądź na bieżąco!

Kudłaty ArtHusseZamerdaniZoosfera