Kursy i szkolenia
DOGOTERAPIA - Kurs I i II
Profesjonalne wykorzystanie psa w działaniach terapeutycznych wymaga szerokiej wiedzy z zakresu psychologii, terapii, rehabilitacji, metodyki pracy, jak również bardzo dobrej znajomości behawioru psa, procesu jego szkolenia i prowadzenia psa pracującego. Kompleksowy program szkolenia z zakresu dogoterapii składa się z dwóch kursów, które całościowo przygotowują uczestników do wykorzystania metody dogoterapii w pracy terapeutycznej i pozwala na samodzielne wyszkolenie i przygotowanie psa do zadań dogoterapii. Program został opracowany tak, aby uczestnicy mogli realizować obydwa kursy jednocześnie lub wybrać jeden, w zależności od własnych potrzeb.
»
KURS TRENERSKI
Wiele osób poszukuje sposobów, aby powiązać swoją pasję kynologiczną z życiem zawodowym. Chcą zostać instruktorami szkolenia psów, samodzielnie prowadzić grupy czy założyć własną szkołę. Szkolenie psów i samodzielne prowadzenie szkoły wymaga jednak szerokiej i rzetelnej wiedzy dotyczącej behawioru psa, teorii uczenia się, metod szkoleniowych, psychologii zwierząt. Wymaga również dużych umiejętności praktycznych zarówno w pracy ze zwierzęciem jak i z człowiekiem - właścicielem psa.
»
KURS INSTRUKTORSKI
Kurs Instruktorski jest drugim etapem szkolenia Instruktorów Szkolenia Psów Canid, którego celem jest przygotowanie uczestników do profesjonalnej pracy w charakterze Instruktora Szkolenia Psów.
»KONTAKT
CENTRUM KYNOLOGICZNE CANID
Ewelina Włodarczyk
ul. Olszanicka 85
30 - 241 KRAKÓW
tel: 012 622 71 09
mobile: 512 318 388
email: ewlodarczyk@canid.pl