0
0
Centrum Kynologiczne Canid

Centrum Kynologiczne Canid

Szkoły szkolenia psów Canid

Szkoły szkolenia psów Canid

czytaj więcej
Nosework - Kurs online

Nosework - Kurs online

czytaj więcej

Szkolenie indywidualne

Zapraszamy na zajęcia prowadzone w toku indywidualnym. Osoby, które z powodu braku czasu nie mogą uczestniczyć w grupowych kursach szkoleniowych lub mają szczególne potrzeby i oczekiwania, mogą skorzystać z oferty indywidualnej.

Zajęcia indywidualne dostosowane są do potrzeb i możliwości psa i opiekuna. Program opracowywany jest wspólnie z opiekunem i realizowany w trybie indywidualnym.

Ilość zajęć zależy od potrzeb. W toku indywidualnym można realizować całość kursu podstawowego czy zaawansowanego, można również umówić się na spotkania, których celem jest rozwiązanie określonych problemów szkoleniowych czy nauczenia psa określonych zachowań.
Praca indywidualna polecana jest również psom przejawiającym zaburzenia zachowania uniemożliwiające szkolenie w trybie grupowym.

Termin i godziny zajęć ustalane są indywidualnie.

Cena: 
100zł 1h (pakiet 10 zajęć - 900zł)

Jak zapisać się na zajęcia?
Wypełniając formularz zgłoszeniowy. Możesz też zgłosić się telefonicznie lub mailowo podając Imię i nazwisko, imię psa, rasę i wiek oraz dane kontaktowe - telefon i adres email

Zapisy i szczegółowe informacje:
Natalia Zaczek
tel. 508 224 915
e-mail: krakow@canid.pl
 

Instruktorzy:

Szkoła szkolenia psów

Formularz zgłoszeniowy

Formularz zgłoszeniowy
Chcesz wziąć udział w wybranych przez Ciebie zajęciach? Wypełnij formularz zgłoszeniowy i zapisz się już dziś.
wypełnij formularz

Centrum szkolenia psów

W naszej szkole nauczanie oparte jest na współczesnej wiedzy z zakresu etologii, psychologii zwierząt, teorii uczenia się, a podstawowym założeniem jest nauka właścicieli ,aby sami jak najlepiej mogli uczyć swoje psy.

Zapisz się i bądź na bieżąco!

Kudłaty ArtHusseZamerdaniSamodzielniZoosfera