0
0
Centrum Kynologiczne Canid

Centrum Kynologiczne Canid

Szkoły szkolenia psów Canid

Szkoły szkolenia psów Canid

czytaj więcej
Nosework - Kurs online

Nosework - Kurs online

czytaj więcej

Opinie

Suuuper szkoła!!! Zanim zdecydowaliśmy się na jakąkolwiek ze szkół w Krakowie, postanowiliśmy sprawdzić opinie w internecie, te były pozytywne więc się zdecydowaliśmy. Odbyliśmy z naszą suczką Fridą najpierw " Psie przedszkole" a po chwili przerwy bo suczka była za młoda "Kurs posłuszeństwa". Jesteśmy bardzo zadowoleni z indywidualnego podejścia do naszej suczki, oraz za wyprostowanie złych nawyków u właścicieli. :) Pani Natalia ma niesamowite podejście do zwierząt. W szkole wiedzą jak poradzić sobie z psiakami zestresowanymi, zbyt agresywnymi czy takimi jak nasz nadpobudliwymi. Polecamy zdecydowanie!
Robert Czepanis i Frida

 

Zajęcia dostarczyły nam bardzo wielu pozytywnych emocji. Myślę, że lepiej rozumiemy się z Dafne. Dużym atutem była dla nas możliwość pracy z psem na zmianę - obydwoje byliśmy przez to bardzo zaangażowani w szkolenie i żadne z nas się nie nudziło, a Dafne od początku uczyła się, że współpracować trzeba z każdym z nas ;). Swoją przygodę z Canid zaczęliśmy od kilku wizyt w przedszkolu dla szczeniaków i od razu wiedzieliśmy, że na tym się nie skończy - bo nawet po tych prowadzonych w formie zabawy dla szczeniaków zajęciach widać było efekt - nowe polecenia Dafne wykonywała coraz sprawniej i co najważniejsze z radością :). Myślimy o powrocie na szkolenie - tym razem obedience. Bardzo miła atmosfera, profesjonalnie prowadzone zajęcia i indywidualne podejście do każdego zwierzaka powodują, że aż chce się do Was wracać :)

Justyna i Tomasz Cholewa z labradorką Dafne


Gorąco polecam szkolenie czworonoga w Centrum Canid. Pies robi postępy, panie trenerki mają dużą wiedzę kynologiczną a zarazem przepozytywne podejście do naszych pupilków. Potrafią zmotywować zarówno pieski jak i właścicieli do pracy:)
Małgorzata Adamska-Cieślik i pointerka CLEO

 

Gdy przystępowałem do szkolenia , nie byłem pewien czy to dobra decyzja. Teraz wiem, że sie opłacało! Mój pupil jest szczęśliwszy , bo poświęcam mu czas w znacznie kreatywniejszy sposób niż tylko głaskanie za uchem, zarazem sam posiadłem wiedzę, która pozwoliła mi na zrozumienie jak powinienem postępować w danych sytuacjach. Jeżeli masz czas i chęci, powinieneś zapisać się na kurs w Centrum Kynologicznym Canid, na pewno tego nie pożałujesz! :) Serdecznie polecam
Damian Bańdo i Luffy

 

Jestem bardzo zadowoloną uczestniczką szkoleń z zakresu psiego przedszkola, P1 oraz P2.
Zajęcia są ciekawe, elastyczne, dostosowane do potrzeb w danej chwili (psy jak ludzie miewają słabsze dni)
Z prowadzącą, najczęściej p.Natalią jest b.dobry kontakt, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, pomaga w rozwiązywaniu indywidualnych problemów piesków, jest świetnie przygotowana na każde zajęcia, do każdego podchodzi indywidualnie. Zaraża swoim entuzjazmem, mnie nauczyła przełamać opory przed publicznym okazywaniem uczuć i emocji względem swojego pupila, i wylewnie go chwalić.
Pod moim dachem, zamieszkuje ze mną troje psich przyjaciół;
-bokser wredny- nie szkolony,
-starsza bostonka- szkolona w innej szkole,
-i najmłodsze dziecko, po szkoleniu w Canid. Po wielu wspólnie spędzonych latach nie wyobrażam sobie nie ułożyć psa i tolerować jego nie rzadko irytujące zachowania, które można wyeliminować, poprzez szkolenia. Mając porównanie, i widząc ogromną różnicę w metodach szkolenia, i podejściu tresera, gorąco polecam CANID.
Anna Pryga-Róg i Fibi

 

Zapisałam się na kurs podstawowy, celem nauczenia posłuszeństwa mojego niesfornego pieska o dużym temperamencie – sznaucera miniaturkę. Kurs prowadziła pani Natalia Zaczek – niezwykle sympatyczna i kompetentna osoba, posiadająca ogromną wiedzę i doświadczenie w pracy z psami, które z łatwością przekazuje podopiecznym. Na zajęcia przychodziłam z radością, nie mogąc się wręcz ich doczekać. Już po I stopniu kursu podstawowego mój pies zmienił się nie do poznania. Chętnie wykonuje wyuczone na kursie polecenia, widać że sprawia mu to przyjemność. Na pewno zapiszę się na II stopień tego kursu.
Renata Moniczewska – Marzec i pies Jessie

 

Na wstępie chciałam zachęcić wszystkich nieśmiałych do udziału w kursie dla początkujacych. Efekty kilku tygodni pracy przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Na początku szczególnie cieszyło mnie, że Lenka / moja wyjątkowo ruchliwa labradorka / potrafi ze skupieniem wykonywać rozliczne polecenia. Jednak w miarę trwania kursu okazało się, że możliwe jest bliższe porozumienie z własnym zwierzakiem . Metoda jest stosunkowo łatwa do opanowania niemniej jednak wymaga równego skupienia właściciela i psa. Moim głównym kryterium przy wyborze szkoły było to aby nie stosowano przemocy wobec psa. Chciałam szczególnie podziękować Pani Natalia sprawiła, że razem z Lenką wyczekiwałyśmy kolejnych dni szkolenia.
Małgorzata Ptaszyńska i Lenka


 

Dla większości właścicieli psów, którzy na co dzień muszą pogodzić pracę zawodową, domowe obowiązki, czas z dziećmi, spacery i zabawy z pupilem oraz znalezienie chwil na odpoczynek i własne przyjemności perspektywa wrzucenia do tego wszystkiego dwa razy w tygodniu psich szkoleń może wydawać się mało zachęcająca. Nic bardziej mylnego! Z naszą około roczną suczką Zorą, adoptowaną kilka miesięcy temu żywiołową i pełną energii mieszanką wilczura, dobermana i czegoś małego niezidentyfikowanego, zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie zajęć podstawowych w szkole Canid. Wybór oczywiście nie był przypadkowy lecz poprzedzony wnikliwym prześledzeniem oferty szkoły, opinii w internecie i oceną logistyczną czasu szkoleń oraz miejsca. Jak przekonałem się szybko dokonaliśmy bardzo trafnej decyzji. Zajęcia w Canid (prowadzone głównie przez Panią Natalię ale nie tylko) były niezwykle ciekawe, przyjemne, bogate w treść i zadania, świetnie zindywidualizowane w zależności od charakteru, temperamentu i potrzeb każdego psa oraz prowadzone wybitnie kompetentnie i merytorycznie. Pani Natalia ma wyjątkowe podejście oraz wyczucie każdego psa i potrafi rewelacyjnie wydobyć z czworonoga maksimum jego potencjału i zdolności. Czas poświęcony na zajęcia przyniósł wyłącznie same korzyści, gdyż uczył się pies, uczył się właściciel jak zrozumieć i szkolić swojego podopiecznego, nawiązywała się nowa, fajna więź pomiędzy mną a Zorą, a ponadto był to dla niej bardzo kreatywny czas, którego sam wcześniej nie potrafił bym jej stworzyć. Efekty widać było już po kilku pierwszych zajęciach. Oczywiście niech nikt nie myśli, że szkoła załatwi za niego wszystko - trzeba regularnie pracować też w domu. My z pewnością będziemy kontynuować szkolenia w Canid na dalszych poziomach. Gorąco polecamy!
Filip Bolechała i Zora

Szkoła szkolenia psów

Formularz zgłoszeniowy

Formularz zgłoszeniowy
Chcesz wziąć udział w wybranych przez Ciebie zajęciach? Wypełnij formularz zgłoszeniowy i zapisz się już dziś.
wypełnij formularz

Centrum szkolenia psów

W naszej szkole nauczanie oparte jest na współczesnej wiedzy z zakresu etologii, psychologii zwierząt, teorii uczenia się, a podstawowym założeniem jest nauka właścicieli ,aby sami jak najlepiej mogli uczyć swoje psy.

Zapisz się i bądź na bieżąco!

Kudłaty ArtHusseZamerdaniSamodzielniZoosfera