0
0
Centrum Kynologiczne Canid

Centrum Kynologiczne Canid

Szkoły szkolenia psów Canid

Szkoły szkolenia psów Canid

czytaj więcej
Nosework - Kurs online

Nosework - Kurs online

czytaj więcej

Kurs Instruktorski stopień I

08 sierpień 2018
KURS INSTRUKTORSKI STOPIEŃ I - TRENER CANID
 
Edycja jesienna: 16 - 22 wrzesień i 14 - 20 października 2018r.
 
Wiele osób poszukuje sposobów, aby powiązać swoją pasję kynologiczną z życiem zawodowym. Chcą zostać instruktorami szkolenia psów, samodzielnie prowadzić grupy czy założyć własną szkołę. 
 
Wymaga to jednak szerokiej i rzetelnej wiedzy dotyczącej zachowania psa. Wiedzy z zakresu etologii, psychologii zwierząt, psychologii ogólnej czy etologii poznawczej. Wymaga również dużych umiejętności praktycznych zarówno w pracy z psami jak i ludźmi - właścicielami zwierząt. Dla osób, które chcą zdobyć wiedzę i umiejętności praktyczne pozwalające na samodzielne prowadzenie szkoły szkolenia psów przygotowaliśmy obszerny dwustopniowy Kurs Instruktorski.
 
Kurs Instruktorski stopień I - Trener Canid, którego ukończenie daje wiedzę i umiejętności wystarczające do realizacji zadań asystenta współpracującego z Instruktorem Szkolenia psów, oraz szkolenia własnych zwierząt.
 
Kurs Instruktorski stopień II - Instruktor Szkolenia Psów Canid, ukończenie pozwala na samodzielne prowadzenie grup szkoleniowych oraz szkoły szkolenia psów. 
 
W naszym Centrum stawiamy przede wszystkim na jakość kształcenia. Naszym celem jest przekazanie uczestnikom rzetelnej wiedzy bazującej na współczesnej nauce oraz różnorodnych umiejętności, które pozwolą nie tylko na uczenie psów określonych poleceń, ale przede wszystkim na zrozumienie procesu szkolenia i dostosowanie go do indywidualnych potrzeb zwierząt. Psy różnią się od siebie temperamentem, predyspozycjami i doświadczeniami, dlatego w naszym Centrum uczymy rozumieć w jaki sposób uczą się psy i jak na proces tej nauki wpływają predyspozycje zwierząt. Przekazujemy uczestnikom szeroki zakres wiedzy i umiejętności praktycznych bazujących na wiedzy z zakresu psychologii, etologii, neuropsychologii oraz umiejętności które pozwalają na najefektywniejsze szkolenie psów, wykorzystujące ich naturalne wzorce zachowań i możliwości. Zajęcia Kursu Trenerskiego prowadzone są między innymi przez Ewelinę Włodarczyk mgr psychologii, pracownika naukowego Uniwersytetu im. Mikołaj Kopernika w Toruniu - Katedra Psychologii, Zakład Etologii i Psychologii Porównawczej, specjalistę terapii zaburzeń zachowania zwierząt towarzyszących, instruktora szkolenia psów z wieloletnim doświadczeniem, która od wielu lat podnosi swoją wiedzę i kwalifikacje na sympozjach i konferencjach, warsztatach w kraju i zagranicą. Jej kierunkowe wykształcenie, praca naukowa i wieloletnie doświadczenie instruktorskie i pedagogiczne stanowi gwarancję jakości przekazywanej wiedzy i umiejętności. 

Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj:
Kurs Instruktorski Stopień I - trener Canid 

Zapraszamy! 
 
powrót do listy

Aktualności i wydarzenia

Witamy Olę w zespole!
06 listopad 2018
Witamy Olę w zespole!
Ogromnie miło nam donieść, że do zespołu Canid dołączyła Aleksandra Andrzejewska. 
czytaj więcej

Formularz zgłoszeniowy

Formularz zgłoszeniowy
Chcesz wziąć udział w wybranych kursach czy warsztatach? Wypełnij formularz zgłoszeniowy i zapisz się już dziś.
wypełnij formularz

Centrum szkolenia psów

W naszej szkole nauczanie oparte jest na współczesnej wiedzy z zakresu etologii, psychologii zwierząt, teorii uczenia się, a podstawowym założeniem jest nauka właścicieli ,aby sami jak najlepiej mogli uczyć swoje psy.

Zapisz się i bądź na bieżąco!

Kudłaty ArtHusseZamerdaniZoosfera