0
0
Centrum Kynologiczne Canid

Centrum Kynologiczne Canid

Szkoły szkolenia psów Canid

Szkoły szkolenia psów Canid

czytaj więcej
Nosework - Kurs online

Nosework - Kurs online

czytaj więcej

Dogoterapia - kursy

13 sierpień 2018
Profesjonalne wykorzystanie psa w działaniach terapeutycznych wymaga szerokiej wiedzy z zakresu psychologii, terapii, rehabilitacji, metodyki pracy, jak również bardzo dobrej znajomości zachowania psa, procesu jego szkolenia i prowadzenia. Kompleksowy program szkolenia z zakresu dogoterapii składa się z dwóch kursów, które całościowo przygotowują uczestników do wykorzystania metody dogoterapii w pracy terapeutycznej i pozwala na samodzielne szkolenie i przygotowanie psa do zadań dogoterapii. Program został opracowany tak, aby uczestnicy mogli realizować obydwa kursy jednocześnie lub wybrać jeden, w zależności od własnych potrzeb.
 

Rozpoczęcie kolejnej edycji -  27 października 2018r. 
 
 
Rozpoczęcie kolejnej edycji 27 października 2018r.  

Adresaci kursu:
Pedagodzy, psycholodzy, fizjoterapeuci, terapeuci, asystenci osób niepełnosprawnych itp którzy chcą wykorzystywać metodę dogoterapii w swojej pracy. Wolontariusze, którzy chcą uczestniczyć w zajęciach dogoterapii. Właściciele psów, którzy chcą nabyć podstawową wiedzę z zakresu dogoterapii. Osoby zainteresowane wykorzystaniem psa do celów terapeutycznych. Opiekunowie i właściciele psów zainteresowanie szkoleniem własnego psa do pracy w dogoterapii: Instruktorzy szkolenia psów. Osoby chcące zdobyć wiedzę na temat szkolenia psa do pracy w dogoterapii.

Szczegółowe informacje dotyczące Kursu 'Dogoterapia - metoda wspomagająca terapię i rehabilitację dziecka z niepełnosprawnością znajdziesz klikając tutaj. 

Natomiast, informacje dotyczące Kursu 'Szkolenie Psa do pracy w dogoterapii' znajdziesz tutaj.  
 
powrót do listy

Aktualności i wydarzenia

Witamy Olę w zespole!
06 listopad 2018
Witamy Olę w zespole!
Ogromnie miło nam donieść, że do zespołu Canid dołączyła Aleksandra Andrzejewska. 
czytaj więcej

Formularz zgłoszeniowy

Formularz zgłoszeniowy
Chcesz wziąć udział w wybranych kursach czy warsztatach? Wypełnij formularz zgłoszeniowy i zapisz się już dziś.
wypełnij formularz

Centrum szkolenia psów

W naszej szkole nauczanie oparte jest na współczesnej wiedzy z zakresu etologii, psychologii zwierząt, teorii uczenia się, a podstawowym założeniem jest nauka właścicieli ,aby sami jak najlepiej mogli uczyć swoje psy.

Zapisz się i bądź na bieżąco!

Kudłaty ArtHusseZamerdaniZoosfera